Maksymalna energooszczędność i stabilność

Wysoka stabilność i efektywność energetyczna, doskonała ochrona przed hałasem, bogactwo możliwości kształtowania wyglądu okien, wąskie ramy okienne, komfort użytkowania, minimalna potrzeba konserwacji i długi okres użytkowania. Aluminiowe okna Promar trwale zwiększają wartość nieruchomości.

 

 

 
System TM 77HI
Nowe, innowacyjne rozwiązanie pozwalające na uzyskanie doskonałych parametrów izolacyjności cieplnej, akustycznej, ochrony przed wiatrem i wodą, oraz bezpieczeństwa. Profile skrzydeł i ościeżnic systemu składają się z 2 części aluminiowych, oddzielonych od siebie przekładkami izolacyjnymi. Rolę izolacji termicznej spełniają dedykowane rozwiązania komorowe strefy izolatora wraz z systemem 2-komponentowego uszczelniania centralnego oraz wypełnienia powierzchni wewnętrznej profili w strefie mostka termicznego przy pomocy materiałów izolujących.
System TM 74
Służy do konstruowania okien, drzwi, witryn o wysokich parametrach termoizolacji przeznaczonych do stosowania w obiektach budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej i przemysłowych. Zastosowane termoizolatory z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym wypełnione są dodatkowo wkładkami styropax. System pozwala na tworzenie konstrukcji o dużych wymiarach ze względu na wykorzystanie wzmocnionych profili w układzie od zewnątrz jak i od wewnątrz. Duża różnorodność specjalistycznych profili umożliwia wykonanie okien o bardzo dobrych parametrach cieplnych, odpowiedniej wielkości oraz dowolne zestawienie różnego rodzaju okien.
System TM 62HI
Profile składają się z 2 części aluminiowych oddzielonych od siebie taśmami izolacyjnymi. Przestrzeń pomiędzy izolatorami wypełnia wysokiej jakości materiał izolujący, który poprzez swoje położenie wpływa korzystnie na uzyskanie niskiej wartości współczynnika przenikania ciepła. Polepszenie izolacyjności następuje również poprzez zastosowanie specjalnych elementów podszybowych w przestrzeni pomiędzy szybą, a profilem futryny lub skrzydła.
System spełnia wysokie wymagania stawiane budynkom użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu oraz w budynkach mieszkalnych.
System TM 62
System jest trójkomorowym systemem profili aluminiowych służącym do wykonywania nowoczesnych konstrukcji okienno-drzwiowych o wysokiej izolacyjności cieplnej. System spełnia wysokie wymagania stawiane budynkom użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu (szkoły, urzędy, szpitale, banki) oraz w budynkach mieszkalnych np. apartamenty. Umożliwia wykonanie okien z ukrytym, niewidocznym od zewnątrz skrzydłem. Pozwala na tworzenie konstrukcji o dużych wymiarach ze względu na wykorzystanie wzmocnionych profili w układzie od zewnątrz jak i od wewnątrz.

System PI 50N
Służącym do wykonywania nowoczesnych, wymagających izolacji termicznej różnych typów okien i drzwi, witryn, ścianek działowych i wiatrołapów. Zestaw materiałów pozwala na konstruowanie drzwi na zawiasach nawierzchniowych oraz na zawiasach mocowanych we wrębie profili. Jest to system, który posiada niewiele niższe współczynniki izolacyjności w porównaniu do bardzie zaawansowanych systemów przy znacznie niższej cenie. Jednocześnie pozwala na  zastosowanie tych samych rozwiązań co w przypadku systemów o podwyższonych parametrach cieplnych.

 

 

Konstrukcje aluminiowe w systemie ciepłym

PRESTIŻOWY WYGLĄD OKIEN, NOWOCZESNA OPRAWA