Pełny komfort termiczny

System drzwi przesuwnych to optymalne rozwiązanie, stworzone w odpowiedzi na codzienne wymagania oraz obciążenia. Są wyjątkowo stabilne, odporne na odkształcenia nawet w warunkach dużego obciążenia użytkowego, a ponadto zapewniają skuteczną izolację cieplną oraz odporność na korozję i warunki atmosferyczne.

Dzięki wyjątkowej trwałości, stabilności materiału i ponadczasowemu designu; drzwi oferowane przez naszą firmę są najlepszym wyborem dla Twego domu – obojętne czy jest to budynek klasyczny czy wymagający skomplikowanych rozwiązań architektonicznych.

 

 
System DP 150
System pozwalający na konstruowanie drzwi przesuwnych i podnoszono-przesuwnych. Składa się trójkomorowych profili aluminiowych z przekładką termiczną. Profile te wraz z odpowiednim wypełnieniem pozwalają na osiągnięcie wysokich parametrów izolacyjności termicznej całych drzwi. System DP 150 daje możliwość wykonywania konstrukcji o wysokości do 3000 mm i ciężarze skrzydła do 300 kg. Doskonałe okucia podnoszono-przesuwne zapewniają komfort i łatwość obsługi nawet tak dużych i ciężkich skrzydeł. Drzwi tego typu stosuje się jako przegrody wewnętrzne i zewnętrzne, wyjścia na taras oraz jako drzwi w ogrodach zimowych.
System L 50
Nowoczesny system profili aluminiowych, pozwalający projektować i wykonywać przeszklone segmenty przesuwne do zabudowy balkonów i loggii (L 50B) oraz segmenty przesuwne do ścian działowych (L 50S). Przeszklone ściany działowe, są niepalne i zostały sklasyfikowane jako konstrukcje nie rozprzestrzeniające ognia (NRO). System L 50 składa się z jednokomorowych profili aluminiowych bez przekładki termicznej. Przesuw skrzydłem odbywa się na specjalnie do tego celu przystosowanych wózkach jezdnych. Ze względu na zastosowaną futrynę, istnieje możliwość prefabrykacji konstrukcji na szynie podwójnej lub potrójnej.
 

 

Systemy drzwi przesuwnych