Historia

21 lat innowacji
od 1993 roku

 

Zakład produkcyjny istnieje od 1993 roku. Od momentu powstania funkcjonuje jako przedsiębiorstwo prywatne. Po przekształceniach i restrukturyzacji PROMAR staje się doskonałym połączeniem wieloletniego doświadczenia zespołu specjalistów z nowoczesnym spojrzeniem na potrzeby dzisiejszego klienta. 

 

Podstawową działalnością przedsiębiorstwa jest produkcja oraz sprzedaż okien i drzwi PVC. Zaczynaliśmy jako nieliczni z licencją europejskiego lidera w dziedzinie PVC - belgijskiej firmy Deceuninck. Nasi inżynierowie wyspecjalizowani zostali w ośrodku badań technologicznych w Roeselare w Belgii, po którym zostały dziesiątki odręcznych rysunków technicznych; stanowiących wtedy podstawy naszej wiedzy.

 

Obecnie, zautomatyzowane procesy produkcyjne, czynią PROMAR fabryką okien i drzwi z PVC i Aluminium, która jest w stanie spełnić najwyższe wymagania stawiane przez klientów krajowych jak i zagranicznych. Intensywny rozwój innowacyjnych technologii umożliwia kolejne udoskonalanie naszych produktów pod względem jakości, estetyki, komfortu i bezpieczeństwa użytkowania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Historia