Historia - PROMAR OKNA Sp. z o.o.
Zakład produkcyjny istnieje od 1993 roku. Od momentu powstania funkcjonuje jako przedsiębiorstwo prywatne. Po przekształceniach i restrukturyzacji PROMAR OKNA staje się doskonałym połączeniem wieloletniego doświadczenia zespołu specjalistów z nowoczesnym spojrzeniem na potrzeby dzisiejszego klienta.

Historia - PROMAR OKNA Sp. z o.o.
Podstawową działalnością przedsiębiorstwa jest produkcja oraz sprzedaż okien i drzwi PVC. Zaczynaliśmy jako nieliczni z licencją europejskiego lidera w dziedzinie PVC - belgijskiej firmy Deceuninck. Nasi inżynierowie wyspecjalizowani zostali w ośrodku badań technologicznych w Roeselare w Belgii, po którym zostały dziesiątki odręcznych rysunków technicznych; stanowiących wtedy podstawy naszej wiedzy.

Historia - PROMAR OKNA Sp. z o.o.
Obecnie, zautomatyzowane procesy produkcyjne, czynią PROMAR OKNA fabryką okien i drzwi z PVC i Aluminium, która jest w stanie spełnić najwyższe wymagania stawiane przez klientów krajowych jak i zagranicznych. Intensywny rozwój innowacyjnych technologii umożliwia kolejne udoskonalanie naszych produktów pod względem jakości, estetyki, komfortu i bezpieczeństwa użytkowania.